Şirkete Genel Bakış

DORUKKAYAK, kayak & snowboard ekipmanları kiralama hizmetlerinin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı kayak & snowboard eğitim hizmetleri vermektedir. Faaliyetlerimize 15 yıl önce önce başladık ve partnerlerimizle mükemmel ilişkilerimiz sayesinde büyüdük. Başlangıçta çok küçük bir organizasyonduk, sadece birkaç kişi ve küçük bir ofisimiz vardı, ama bugün yüze yakın personelin çalıştığı birçok ilde merkezi olan kurumsal bir yapı haline geldik.

Partnerlerimizle ve hizmet verdiğimiz konuklarımızla bütünleşmemiz bizi başarıya ulaştırdı. Kayak merkezlerinde tatil planlayan herkesin hemen hemen ortak kaygısı verilen hizmetlerin kalitesi üzerine olmuştur. DORUKKAYAK üstün hizmet kalitesini her zaman ön planda tutarak memnuniyeti sağlama noktasında uzmanlaşmıştır. Bu yaklaşımı ile partner çalıştığı oteller tarafından birçok kez “En İyi Departman” ünvanına layık görülmüştür.

DORUKKAYAK, birlikte çalıştığı partnerlerinin ve konuklarının duyduğu güven sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyor…

Nasıl yardım edebiliriz?

Telefon yoluyla, canlı destek hattımız üzerinden yada iletişim formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

“Tüm emekleriniz için her iki aile de çok teşekkür ederiz. Hem çok eğlendik hem çok öğrendik. Heyecanla bir sonraki tatilimizi bekliyoruz. Yine tüm aile sabah 09:00 seansını kapatırız ama :)”

Hale Caneroğlu
Oyuncu

“Kayak eğitimimize çok güzel bir başlangıç yaptık ve çok güzel bitirdik, şahanesiniz.”

Özlem Şentekin
Yönetici, Özel Sektör

Oteliniz için kayak kiralama konusunda birinci sınıf hizmet mi arıyorsunuz?