Kayak Snowboard Yaz-Kış Kamp Eğitim

Yaz & Kış Kamp Eğitim Hizmetleri

Şampiyonu bilgisayar başından kaldırın!

Yaz-Kış Kamp markasıyla yola çıkış noktamız oldukça anlamlı.

Günümüzde çocuklar internet ve bilgisayar bağımlısı olarak yetişiyor. Dorukkayak çatısı altında “Yaz-Kış Kamp” organizasyonları ile bilgisayar başındaki bu çocuklardan şampiyonlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Sporla, sağlıklı bir şekilde yetişen nesil, geleceğe daha umutlu bakmamızı sağlayacaktır. Yaz-Kış Kamp, bilinen yaz ve kış spor okullarından oldukça farklı bir yapıya sahip. Çocuklar için her yönüyle oldukça detaylı ve her türlü ihtiyaçları kapsamlı şekilde belirlenmiş organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Kış kamplarımız kayak branşı ağırlıklıdır. Bu kamplarımızda çocuklarımızı evlerinden alıp Uludağ Kayak Merkezindeki kamp merkezimize kadar götürüyor, orada kayak eğitimi için gerekli bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz (kayak, kıyafet, kask, ski pass vb.) Ayrıca çocuklarımızın kayak eğitimi dışındaki zamanlarda, liderlik becerilerinin, fiziksel beceri ve koordinasyonlarının geliştirilmesine yönelik bir takım etüt saati programları uyguluyoruz. Ve tabii ki çocuklarımızın okul ödevlerini yapabilmeleri için bünyemizde bulunan ilköğretim eğitmenleri ve eğitmen adaylarının desteğini almalarını sağlıyoruz.

Yaz kamplarımızı 30 Haziran – 15 Ağustos tarihleri arasında 4 dönem olarak gerçekleştiriyoruz. Yurtiçi kamplarımız Uludağ Kayak Merkezinde, yurtdışı kamplarımız Avusturya’da gerçekleşiyor. Şampiyonu bilgisayar başından kaldıracağınıza inandığımız Yaz-Kış Kamp organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşınız.

yaz kış kamp kayak yurtdışı kamp dorukkayak kayak ders

Kayak Okullarımız

Uludağ Kayak Akademis

Uludağ Kayak Akademisi

Detaylı incele
Palazzo Kayak Akademisi

Palazzo Kayak Akademisi

Detaylı incele

Kış Kamplarımız

Yaz Kamplarımız

Özel Kolejler ve Okullar İçin Paketler

Çocuk gruplarına yönelik kayak & snowboard dersleri için eksiksiz bir planımız var. Okul tatillerinde ve istek üzerine daha önceden belirlenmiş zaman dilimlerinde paket eğitim programları organize ediyoruz. Programlarımızda oyun ve eğlenceli bir ortam yoluyla öğrenmeye odaklanıyoruz.

Ana odak noktalarmız;

  • Güvenlik
  • Eğlence
  • Gelişme

15 yıldan fazla bir süredir binlerce çocuğun kayak yapmayı seven yetenekli kayakçılar olmasına yardımcı olduk.

Karda ilk deneyimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Okulunuzla ilgili eksiksiz bir eğitim paketi hazırlayabilmemiz için bize ulaşın, detayları birlikte planlayalım.

kayak kampı
error: İçerik kopyalanamaz !!