Sık Sorulan Sorular

Uludağ Kayak Akademisi ve Palazzo Kayak Akademisi ofisleri sezon süresince her gün 07:30 – 19:00 saatleri arasında açıktır.

Özel ve grup dersleri için buluşma noktalarımız her zaman kayak kiralama merkezleri içi ve bu alanın hemen piste çıkış kapısı önüdür.

Hayır, skipass kurs ücretine dahil değildir. Otel resepsiyonundan otele giriş işlemleri sırasında alınması gerekir.

Eğitiminiz temel eğitim pistinde devam ettiği sürece skipass kartına ihtiyacınız yoktur. İlerlemenize bağlı olarak skipass kartına ihtiyacınız olup olmadığını eğitmenlerimiz size bildirecektir.

Genel olarak evet. Bununla birlikte aynı beceri seviyesinde olmaları önemlidir.

3 yaşından itibaren çocuklara eğitim veriyoruz. Snowboard kursları için minimum 8 yaş öneriyoruz.

Hayır, çocuklarınızı kaldığınız otelin çocuk bakım/oyun odalarına teslim edebilirsiniz. Bu alanların hangi saatlerde açık olduğunu ve teslim şartlarını otel resepsiyonundan öğrenebilirsiniz.

Hayır, kötü hava koşulları veya diğer olaylar nedeniyle kurslar yeniden planlanamaz veya iptal edilemez. Mağdur olmamak için kurs rezervasyon işlemleriniz öncesinde hava durumunu takip ediniz.

Prensip olarak evet, ancak en az 1 gün önceden bu durumu bize bildirmeniz gerekir.

Hayır, kayak eğitmenlerimizin gerçekten sıkı bir programı var. Bu nedenle kaçırılan zamanı telafi etmek mümkün değildir. Mağduriyet yaşamamanız için kursun başlamasına 15 dakika kala kayak odasında hazır bulunmanızı rica ederiz.

Sağlık raporu yada doktor konsültasyon formunun ibrazı durumunda kurs ücretinin iadesi mümkün olabilir.

Prensip olarak şunu söyleyebiliriz: ne kadar erken olursa o kadar iyi! Kısa sürede rezervasyon taleplerinizi bize iletirseniz dilediğiniz saat yada yakın saatlerde planlama yapmamız mümkün olabilir. Sezon süresince kayak okullarımızın tamamen dolu olduğunu hesaba katmalısınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Rezervasyonlarınızı doğrudan Kayak Okulu Ofislerimize başvurarak yada telefonla aracılığı ile yapabilirsiniz.

Sömestr tatili dönemi kayak okullarımızın en yoğun olduğu dönemdir. Bu nedenle benzer yaş ve seviyelerde olan çocuklara sabah 10:00 – 12:00 ve öğleden sonra 14:00 – 16:00 saatleri olmak üzere ders  gruplarımızı maksimum 8 kişilik gruplar halinde planlanmaktadır.

Sorunuza uygun bir cevap bulamadıysanız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, istediğiniz zaman telefonla veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SİZE NASIL YARDIM
EDEBİLİRİZ?

Telefon yoluyla, canlı destek hattımız üzerinden yada iletişim formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

error: İçerik kopyalanamaz !!