kayak dersi

Kayak Eğitim Hizmetleri

Dorukkayak çatısı altında bulunan Uludağ Kayak Akademisi (UKA) kayak veya snowboard yapmaya başlamak yada tekniğinizi daha da geliştirmek için en iyi adres .

Ekibimiz, Türkiye Kayak Federasyonu tarafından onaylı ulusal ve uluslararası saygın lisanslara sahip deneyimli kayak & snowboard eğitmenleri ve antrenörlerden oluşmaktadır.

İlk önceliğimiz, dağlarda kaldığınız süre boyunca en yüksek kalitede eğitim hizmetlerini sizlere sunmaktır.

Kullanıldığımız kayak eğitim yöntemleri tamamen konuklarımızın ihtiyaçlarına yöneliktir. Eğitimler bireysel yada grup olarak kayak seviyesine, amaçlara ve fiziksel duruma göre ayarlanır. Sürekli gelişen kayak tekniklerindeki en yeni trendleri öğretiyoruz.

Sportmenlik ve takım çalışması kayak okullarımızın ayırıcı özelliklerindendir. Kişisel mentorluk, eğitim ve donanımda mükemmel hizmet ve ayırt edilebilir kalite en yüksek önceliklerimizdir.

Kayak Okullarımız

Uludağ Kayak Akademisi

Detaylı incele

Özel Kayak ve Snowboard Dersleri

Kayak okullarımızın sunduğu en esnek seçeneklerden biridir. Bire bir eğitimin tadını çıkarabilirsiniz. Eğitmenlerimiz kayak eğitiminizde hızlı ve güvenli bir şekilde ilerlemeniz için odaklanacak, kayakla ilgili birçok önemli ipucunu sizinle paylaşmaktan mutlu olacaktır.

Kayak yapmayı biliyorsunuz ancak belkide bir güven tazelenmesine ihtiyaç duyuyorsunuz. Odağınız ne olursa olsun, pistte veya pist dışında özel kayak dersleri ve özel snowboard dersleri ile sizlere keyifli bir zaman sunuyoruz. tatilinizde size rehberlik etmemize izin verin.

  • 1 ders saati 50 dakika
  • Fiziksel durumunuza göre uyarlama
  • Odak amacınıza uygun eğitim
özel kayak dersi

Grup Kayak ve Snowboard Dersleri

Bir dersi veya deneyimi paylaşmak, onu çok daha eğlenceli hale getirir ve size geriye dönüp baktığınızda gülünecek bir çok eğlenceli şey verir. Bu yüzden grup kayak derslerini seviyoruz. Gruplarımız benzer seviyedeki insanları sosyal bir ortamda bir araya getirir. Yani sadece öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda ders süresince eğleneceksiniz.

Grup derslerimizde katılımcı sayısı eğitim kalitesini etkilememek adına yeterli oranda küçük tutulmuştur. Grup başına en fazla 8 kişiyle, destekleyici ve eğlenceli bir ortamda kayak öğrenmenize yada teknik geliştirmenize yardımcı olacak çok sayıda geri bildirim, ipucu ve koçluk alacaksınız.

Grup uyarlamalarında 4 seviye üzerinde yoğunlaşıyoruz.

  • Seviye 1, Başlangıç, ilk kayak deneyimi
  • Seviye 2, Mükemmel kar sabanı
  • Seviye 3, Paralel kayma
  • Seviye 4, Çok iyi paralel kayma

1 ders saati 50 dakikadır.

Özel Kolejler ve Okullar İçin Paketler

Çocuk gruplarına yönelik kayak & snowboard dersleri için eksiksiz bir planımız var. Okul tatillerinde ve istek üzerine daha önceden belirlenmiş zaman dilimlerinde paket eğitim programları organize ediyoruz. Programlarımızda oyun ve eğlenceli bir ortam yoluyla öğrenmeye odaklanıyoruz.

Ana odak noktalarmız;

  • Güvenlik
  • Eğlence
  • Gelişme

15 yıldan fazla bir süredir binlerce çocuğun kayak yapmayı seven yetenekli kayakçılar olmasına yardımcı olduk.

Karda ilk deneyimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Okulunuzla ilgili eksiksiz bir eğitim paketi hazırlayabilmemiz için bize ulaşın, detayları birlikte planlayalım.

kayak kampı

Kurumsal Paketler

Kurumlara özgü paketler organize ediyoruz. Kayak eğitim seviyeleri ne olursa olsun tüm çalışanlarınızın harika bir tatil geçirmesi için bize ulaşın.

Her şirketin farklılıklarını göz önünde bulunduruyoruz. Belki şirket içi bir etkinlik düzenliyorsunuz, yada yeni müşterilerle iyi ilişkiler kurmayı planlıyorsunuz veya sadece çalışanlarınızın stresten bir nebze olsun kurtulmasını sağlamak istiyorsunuz.

Nitelikli eğitmenlerimiz, tatilinizde sizlere eğitim yada rehberlik hizmetleri vermek için hazır. Tatil programınız süresince eğitim gereksinimlerinize göre en uygun eğitmenleri seçiyoruz ve her şeyin sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlıyoruz. Ayrıca, herhangi bir destek yada bilgiye ihtiyacınız olursa, konakladığınız otelde destek alabileceğiniz bir irtibat büromuz bulunmaktadır.

Sizin için hazırladığımız paketle ilgili detayları konuşup netleştirdikten sonra, tüm ayrıntıların ana hatlarını içeren bir teklif sunacağız.

Kayak seviyenizi kolayca öğrenin

1. Seviye

Bu benim ilk seferim ya da hala eğitim pistinde kayak yapıyorum ve kar sabanı dönüşlerini öğreniyorum.

2. Seviye

Kar sabanı tekniği ile yeşil pistlerde ustaca dönüşler yapabilirim.

3. Seviye

Bakımlı mavi pistlerde rahatım. Kar sabanı dönüşlerim çok iyi, paralel dönüşlere yeni yeni başladım.

4. Seviye

Tutarlı bir şekilde temel paralel dönüşler yapabiliyorum ve kırmızı  pistlerde kendimi daha mutlu hissediyorum.

5. Seviye

Kendimden emin bir şekilde paralel teknikle tüm pistlerde rahatlıkla kayabiliyorum.

6. Seviye

Her teknikle çeşitli koşullarda ve pistlerde rahatlıkla kayabiliyorum. Dik ve engebeli pist dışı yerlerde kayak yapmayı seviyorum.

Pist Renkleri

Kayak pistleri zorluk dereceleri ve renk kodları

Pist Renkleri Detayları

Yeşil

Yeni başlayanlar

Mavi

Acemi ve orta seviye kayakçılar

Kırmızı

Orta ve ileri seviye kayakçılar

Siyah

İleri seviye kayakçılar

error: İçerik kopyalanamaz !!